Satış Sözleşmesi

Erciyes Davetiye Satış Koşulları :

Davetiye siparişleri en az 100 ve katları şeklinde sipariş verilebilmektedir. (100,200,300,400,500,...) bunun haricince ara rakamlarda alınan siparişler dikkate alınmamaktadır.

Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılık olabilir, bu durum hata olarak kabul göremez.

Davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Ürün hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra baskı süresi 2 saattir. Saat 15.00e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanabilmektedir.

Fiyata KDV dahildir.

Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.

Ürünler isteğe bağlı Düvenönü Şubemizden teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Kağıt üreticilerinin ürettiği aynı kağıtlarda üretim partilerine göre ton farklılıkları olabilmektedir. Aynı tür kağıtlarda olabilecek ton farklılılları hata olarak kabul edilemez.

 

Geri iade koşulları;

İsme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.

Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. 

 

Müşteri, www.erciyesdavetiye.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.erciyesdavetiye.com  web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.

Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

 

Tüm Sorularınız İçin

E-posta Adresi : info@erciyesdavetiye.com

Web Sitesi Adresi : www.erciyesdavetiye.com

Adres: Yenidoğan Mah. Matbaacılar Sitesi 2. Blok No: 20 Kocasinan / KAYSERİ

Telefon Numarası : +90 352 332 73 85